BMC PRO 1142 DCX

Grup Adı/Group Name  :        

Motor / Engine

Komple Adı/Assy Name :   

Silindir kapağı&külbütör mek. / Cylinder head & rocker lever

142OTOLM100F

SEKIL/FIG
PARCA KODU / PART CODE
PARCA ADI
PART NAME
MIKTAR / QTY.
ACIKLAMA / REMARK
1
9P920857
İtici
Rod, push
12
2
9P915602
Somun
Nut
18
(9/16-18UNF)
3
9P915604
Cıvata
Screw
18
(9/16-18UNF)
4
9P915608
Külbütör kolu
Lever, rocker
6
5
9P915603
Soket
Socket
6
6
9P915605
Burç
Bushing
6
7
9P915606
Bilyalı tapa
Plug, ball
30
8
9P915616
Ara parça
Crosshead, valve
6
9
9P920859
İtici
Rod, push
6
10
9P915629
Tutucu kelepçe
Clamp, retaining
8
11
9P920860
Braket, külbütör mil
Support, rocker lever
2
12
9P920861
Braket, külbütör mil
Support, rocker lever
2
13
9P915635
Cıvata
Screw
8
(M14x2.00x160)
14
9P915659
Külbütör kol yatağı
Housing, rocker lever
1
15
9P915662
Cıvata
Screw
20
(M10x1.50x35)
16
9P915748
Külbütör mili
Shaft, rocker lever
2
17
9P915960
Tapa
Plug
4
18
9P915753
Soket
Socket
14
19
9P915913
Külbütör kolu
Lever, rocker
1
20
9P915500
Burç
Bushing
9
21
9P915754
Tutucu parça
Retainer
9
22
9P915762
Bilya
Bearing, ball
9
23
9P915914
Külbütör kolu
Lever, rocker
3
24
9P915915
Külbütör kolu
Lever, rocker
3
25
9P915916
Külbütör kolu
Lever, rocker
1
26
9P915861
Cıvata
Screw
4
(M10x1.50x100)
27
9P915868
Braket, külbütör mil
Support, rocker lever
4
28
9P915969
Conta
Gasket
1
29
9P915919
Silindir kapağı
Cylinder head
1
30
9P915464
Tapa
Plug
2
(0.378DIA)
31
9P915459
Tapa
Plug
2
32
9P912893
Tapa, genleşme
Plug, expansion
8
(1İNÇ/INCH)
33
9P915545
Keçe
Seal ring
6
34
9P915746
Kovan, enjektör
Sleeve, injector
6
35
9P915652
Subap bagası
Insert valve
12
36
9P915651
Subap bagası
Insert valve
12
37
9P915705
Kılavuz
Guide, valve
24
38
9P915884
Subap yayı
Spring, valve
24
39
9P915750
Emme subabı
Valve, intake
12
40
9P915688
Subab tırnağı
Collet, valve
24
41
9P915751
Egzoz subabı
Valve, exhaust
12
42
9P915857
Subab yay tablası
Retainer, valve spring
24
43
9P915612
Subab yay kılavuzu
Guide, valve spring
24
44
9P900293
Tapa, yağ basınç
Plug, oil bypass
16
(1/8NPT)
45
9P915821
Tapa
Plug
6
46
9P915918
Keçe
Seal ring
24
47
9P915879
Tapa
Plug
2
48
9P915570
Cıvata
Screw
29
49
9P915936
Cıvata
Screw
3
(M14x1.50x70)
50
9P915930
Conta
Gasket
1
51
9P915848
Düz rondela
Washer, plain
7
(M10)
52
9P915699
Cıvata
Screw
5
(M10x1.50x75)
53
9P915696
Cıvata
Screw
2
(M10x1.50x75)
54
9P915829
İtici
Lever, cam follower
12
55
9P915712
Pim
Pin
12
56
9P915598
Soket
Socket
12
57
9P915880
Masura
Roller, cam follower
12
58
9P915631
İtici
Lever, cam follower
6
59
9P915713
Pim
Pin
6
60
9P915663
Masura
Roller, cam follower
6
61
9P915529
Pim
Pin
6
62
9P920869
Mil
Shaft
12
63
9P915961
Tapa
Plug
12
64
9P915596
Takviye parçası
Support, cam fol shaft
1
65
9P915597
Takviye parçası
Support, cam fol shaft
1
66
9P915881
Takviye parçası
Support, cam fol shaft
5
67
9P915569
Somun
Nut
7
(M10x1.50)
68
9P915469
Düz rondela
Washer, plain
7
(M10)
69
9P920870
Braket, kaldırma
Bracket, lifting
1
70
9P920871
Cıvata
Screw
2
71
9P920872
Braket, kaldırma
Bracket, lifting
1
72
9P920873
Mesafe parçası
Spacer, mounting
2
73
9P920837
Cıvata
Screw
2
*
9P920862
Külbütör mili-KMPL.
Shaft, rocker lever-ASSY.
2
*
9P920863
Külbütör mili-KMPL.
Lever, rocker-ASSY.
3
(1,3,5 Exhaust cylinders)
*
9P920864
Külbütör mili-KMPL.
Lever, rocker-ASSY.
3
(1,3,5 Intake cylinders)
*
9P920865
Külbütör mili-KMPL.
Lever, rocker-ASSY.
3
(2,4,6 Intake cylinders)
*
9P920866
Külbütör mili-KMPL.
Lever, rocker-ASSY.
3
(2,4,6 Exhaust cylinders)
*
9P920867
İtici-KMPL.
Lever, cam follower-ASSY.
12
(VALVE)
*
9P920868
İtici-KMPL.
Lever, cam follower-ASSY.
6
(INJECTOR)
2-7
9P920858
Külbütör mili-KMPL.
Lever, rocker-ASSY.
6
(1,2,3,4,5,6 Injector cylinders)

Önceki Sayfa/ Previous Page

Sonraki Sayfa/ Next Page

Sayfa/Page

6