BMC PRO 1142 DCX

Grup Adı/Group Name  :        

Motor / Engine

Komple Adı/Assy Name :   

Motor enstelasyonu / Engine harness

142OTOLM100O

SEKIL/FIG
PARCA KODU / PART CODE
PARCA ADI
PART NAME
MIKTAR / QTY.
ACIKLAMA / REMARK
1
9P915548
Cıvata
Screw
1
M10x1.50x20
2
9P915658
Kablo tutucu
Brace,cable
1
3
9P915752
Vida
Screw
1
M6x1.00x14
4
9P915790
somun
Nut
1
111/16-18
5
9P915804
Cıvata
Screw
2
M10x1.50x25
6
9P915833
Cıvata
Screw
5
M8x1.25x20
7
9P900301
Somun
Nut
1
M8x1.25
8
9P900180
Somun
Nut
2
M6x1.00
9
9P915955
Motor enstelasyonu
Engine harness
1
10
9P915935
Motor enstelasyonu
Engine harness
1
11
9P915590
Kelepçe
Clamp
3

Önceki Sayfa/ Previous Page

Sonraki Sayfa/ Next Page

Sayfa/Page

15