BMC PRO 1142 DCX

Grup Adı/Group Name  :        

Fren sistemi / Brake system

Komple Adı/Assy Name :   

Hava kompresörü & bağlantıları / Air compressor & mountings

142OTOLM100Z

SEKIL/FIG
PARCA KODU / PART CODE
PARCA ADI
PART NAME
MIKTAR / QTY.
ACIKLAMA / REMARK
1
9P915973
Düz rondela
Washer, plain
4
(3/8İNÇ/INCH)
2
9P915453
Kovan
Sleeve, spline coupling
1
3
9P921251
Hava kompresörü
Compressor, air
1
4
9P915472
Cıvata
Screw
4
(7/16-14x11/2İNÇ/INCH)
5
9P915825
Conta
Gasket
1
6
9P915979
Cıvata
Screw
1
(3/8-16x1İNÇ/INCH)
7
9P915544
Cıvata
Screw
1
(M10x1.50x30)
8
9P915568
Düz rondela
Washer, plain
2
(3/8İNÇ/INCH)
9
9P915763
Ara parça, yakıt pompası
Brace, fuel pump
1
10
9P915814
Keçe
Seal ring
1
11
9P915548
Cıvata
Screw
1
(M10x1.50x20)
12
9P915789
Bağlantı parçası, hava emiş
Connection, air intake
1
13
9P900293
Tapa, yağ basınç
Plug, oil bypass
1
(1/8NPT)
14
9P915978
Dirsek
Elbow, male adapter
1
15
9P915467
Somun
Nut
1
(3/8NPTFx13/16-18)
16
9P915468
Düz rondela
Washer, plain
1
(M8x1.25)
17
9P915665
Klips
Clip
1
(M8)
18
9P915679
Braket, kablo
Bracket, cable
1
19
9P915755
Boru, su çıkış
Tube, water outlet
1
20
9P915756
Boru, su çıkış
Tube, water outlet
1
21
9P915758
Dirsek
Elbow, male adapter
1
22
9P915760
Keçe
Seal ring
2
23
9P915761
Tutucu halka
Ring, retaining
2
24
9P915759
Bağlantı parçası
Union, male
1
25
9P915833
Cıvata
Screw
1
26
9P915932
Bağlantı parçası
Union, male
1
(M8x1.25x20)
27
9P915572
Keçe
Seal ring
1
28
52RS018091
Hortum
Hose
1
29
B0C289
Kelepçe
Clamp
1
30
52RS017989
Braket
Bracket
2
31
6K85807
Braket
Bracket
3
32
5K92836
Kelepçe
Clamp
8
33
SH106201
Cıvata
Screw
4
34
SS106401
İmpus vida
Screw
16
35
K5E1080
Braket
Bracket
1

Önceki Sayfa/ Previous Page

Sonraki Sayfa/ Next Page

Sayfa/Page

84