top of page

BMC PRO 624 LDX EURO 137

Grup Adı/Group Name  :        

Motor / Engine

Komple Adı/Assy Name :   

Volan ve volan muhafazası / Flywheel & flywheel housing

624OTOLM105F

SEKIL/FIG
PARCA KODU / PART CODE
PARCA ADI
PART NAME
MIKTAR / QTY.
ACIKLAMA / REMARK
1
9P918950
Volan muhafazası
Flywheel housing
1
2
9P918759
Cıvata
Bolt
2
3
9P901444
Merkezleme halkası
Dowel, ring
2
4
9P901818
Cıvata
Bolt
2
(M8x1.25x16)
5
9P912920
Cıvata
Bolt
2
(M10x1.50x80)
6
9P900306
Cıvata
Bolt
10
(M10x1.50x40)
7
9P902443
Kapak pleyti
Cover plate
1
8
9P900155
Tapa
Plug
1
9
9P900156
O-Ring
O-Ring
1
10
9P912921
Cıvata
Bolt
6
(M12x1.75x80)
11
9P912922
Yağ keçesi
Oil seal
1
12
57RS306420
Volan
Flywheel
1
13
9P920180
Dişli
Gear
1
14
9P912926
Cıvata
Screw
8
15
9P913026
Bilyalı rulman
Ball bearing
1
*
57RS306419
Volan-KMPL.
Flywheel-ASSY.
1

Önceki Sayfa/ Previous Page

Sonraki Sayfa/ Next Page

Sayfa/Page

6

bottom of page